Raktáros

Keressük 25 fős fiatalos csapatunk legújabb tagját RAKTÁROS pozícióra.

Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő magyar kisvállalkozás csapatában, akkor nálunk a helyed! A betanítást és a gyors beilleszkedést biztosítjuk számodra.

Főbb feladatok
  • Villamos berendezések gyártási anyagainak raktári kiszolgálása
  • Raktári teendők ellátása
  • Szállítmányok rakodása, ellenőrzése és raktárban elhelyezése
  • Leltár ívek készítése

Elvárások:
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:
  • Targoncavezetői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (MS Word és Excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Mit ajánlunk:
  • Kiváló munkakörülmények
  • Bejárás támogatás
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Családias, támogató légkör
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Összetartó, fiatalos közösség, sok közös program

Munkavégzés helyszíne: 2030 Érd, Bajcsy-Zsilinszky út 81. (KRL központi telephely)
Jelentkezz az alábbi jelentkezési felületen, vagy e-mailben a krl@krl.hu e-mail címen!

Küldje el jelentkezését!

Ajánlatkérés