Műszaki értékesítő / Projekt menedzser

A növekvő energiaárak miatt nő az igény termékeinkre és szolgáltatásainkra is, ezért keressük 25 fős fiatalos csapatunk legújabb tagját műszaki értékesítő pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A beérkezett megkeresések alapján árajánlatok összeállítása és küldése ügyfeleinknek a megfelelő műszaki és árkalkulációs tartalommal.
  • Megrendelések összeállítása és a teljesítés határidejének megállapítása a társterületekkel (pl. raktár és gyártás) szorosan együttműködve.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a visszaigazolt megrendelések elkészítésének nyomon követése, az adott területek vezetőivel való egyeztetés a megrendelések előrehaladásával, elkészítésével kapcsolatban, ezek riportálása az értékesitési vezetőnek és az ügyvezetőnek.
  • A teljes folyamat adminisztrációja vállalatirányitási rendszerünkben.

Elvárások:

  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, lendületes személyiség
  • Alap szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Villamosipari ismeretek (nem elvárás)
  • Értékesítési pozícióban szerzett tapasztalat

Mit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges laptop és telefon biztosítása
  • Bejárás támogatás
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Családias, támogató légkör
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Összetartó, fiatalos közösség, sok közös program

A munkavégzés helye: Érd, Bajcsy-Zsilinszky út 81. (KRL központi irodaház)

Küldje el jelentkezését!

Ajánlatkérés