Mérési csoport / Villlamosmérnök gyakornok

Szerezz tapasztalatot a KRL mérnöki csapatában, indítsd be karriered tanulmányaid mellett, akár részmunkaidőben. A munka során eljuthatsz az ország legnagyobb gyáraiba, megismerheted a legkorszerűbb hálózat analizátorokat és részt vehetsz a nagyfogyasztók energetikai elemzésében!

Főbb feladatok:

  • Hálózat analízis mérések során a mérnökök munkájának segítése
  • Mérési jegyzőkönyvek előkészítése
  • Mérések szervezése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Mérési csoport vezetőjének tájékoztatása a folyamatban levő projektek előrehaladásával kapcsolatban.

Elvárások:

  • Folyamatban levő vagy már végzett villamosmérnöki tanulmányok
  • Magabiztos MS Office ismerek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, lendületes személyiség
  • Alap szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelői/Technikusi végzettség

Mit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Céges laptop és telefon biztosítása
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Családias, támogató légkör
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Összetartó, fiatalos közösség, sok közös program

Küldje el jelentkezését!

Ajánlatkérés